Rooster Kerkdiensten 2019

Woensdag 22 mei 2019
Zorgcentrum De Bron
10.45 uur dienst vervalt

Zondag 26 mei 2019
Grote Kerk
9.30 uur Ds. B Kramer, Heiloo
1e collecte Kerk (energiekosten)
2e collecte Diaconie
Ouderlingen: Paulien Knol en Corine Leijdekkers
Diakenen: Wieb Koedijk en Ger Dekker
Organist:  Hans Stehouwer
Gastheer Dirk van de Plas
koffie wordt verzorgd door Moniek van Vegten en Arjan Poley
autovervoer :fam. van Zanten
Er is crèche en kindernevendienst

Woensdag 29 mei 2019
Zorgcentrum De Bron
10.45 uur Pastoor E. Moltzer

Zondag  2 juni 2019
Grote Kerk
9.30 uur pastor Mw. L. Kooiman
1e collecte Kerk (pastoraat Schagen)
2e collecte  Diaconie
Ouderlingen: Corine Leijdekkers en Arjan Plomp
Diakenen: Heleen van Zanten en Ger Dekker
Organist:  Hanneke Muntjewerf
Gastvrouw: Gerda Mackenbach
koffie wordt verzorgd door Froukje Bosch en Gerda Bulens
autovervoer :fam. Nicolai
Er is crèche en kindernevendienst

Zondag 9 juni 2019, 1e Pinksterdag
Grote Kerk
9.30 uur Ds. A.J. van der Bom
1e collecte Kerk (pastoraat Schagen)
2e collecte  Zending, Kerk in Actie
Ouderlingen: Arjan Plomp en Jan Prij
Diakenen: Wieb Koedijk en Tineke Buis
Organist:  Caroline Schaap
Gastvrouw: Paulien Knol
koffie wordt verzorgd door: Willy Klein Entink en Anneke Visser
autovervoer :fam. van der Woude
Er is crèche en kindernevendienst

Maandag 10 juni 2019, 2e Pinksterdag
RK. St Christoforuskerk, oecumenische dienst
10.00 uur:
Ds A.J. van der Bom

Woensdag 5 juni
Zorgcentrum De Bron
10.45 uur  nog niet bekend

Woensdag 10 juni 2019 (Tweede Pinksterdag)
Zorgcentrum De Bron
10.45 uur Em. Pastoor J. van der Stok

Zondag 16 juni 2019
Grote Kerk
9.30 uur E.J. Tillema, Schagerbrug (kanselruil)
1e collecte Kerk (onderhoud orgel)
2e collecte  Diaconie
Ouderlingen: Jan Prij en Annemarie Voorbraak
Diakenen: Tineke Buis en Ger Dekker
Organist:  Hanneke Muntjewerf
Gastheren Rik Laernoes en Adriaan Rodenburg
koffie wordt verzorgd door Tineke Dwarswaard en Coby Taal
autovervoer :fam Voorbraak
Er is crèche en kindernevendienst

Kerkje Eenigenburg:
10.30 uur

Woensdag  19 juni 2019
Zorgcentrum De Bron
10.45 uur Ds. A. Blokker, Callantsoog

Zondag 23 juni 2019
Grote Kerk
9.30 uur Drs. J. Prij Jr, Rotterdam
1e collecte Kerk (onderhoud orgel)
2e collecte  Wereldvluchtelingendag
Ouderlingen:  Annemarie Voorbraak en Huib Wagenaar
Diakenen: Ger Dekker en Wieb Koedijk
Organist:  Hans Stehouwer
Gastvrouw: Henny Vos
koffie wordt verzorgd door Alie Prij en Ger Dekker
autovervoer :fam. Schenk
Er is crèche en kindernevendienst

Woensdag 26 juni 2019
Zorgcentrum De Bron
10.45 uur Pastoor E. Moltzer

Zondag 30 juni 2019
Grote Kerk
9.30 uur Ds. K.H. Ubels, hoofdlegerpredikant, veteranendienst
1e collecte Kerk (energiekosten)
2e collecte  JOP zomercollecte
Ouderlingen: Trudy Tuinstra en Huib Wagenaar
Diakenen: Bote Nieuwland en Heleen van Zanten
Organist:  Jan Zwart
Gastvrouw: Anneke Visser
koffie wordt verzorgd door Nel Dantuma en Truus Folkertsma
autovervoer :fam. de Visser
Er is crèche en kindernevendienst

Zondag  7 juli 2019
Grote Kerk
9.30 uur Pastor Mw. L. Kooiman, themadienst, afsluiting van het jeugdwerkseizoen
1e collecte Kerk (pastoraat Schagen)
2e collecte  Children our future
Ouderlingen: Gerda Heddes en Paulien Knol
Diakenen: Heleen van Zanten en Bote Nieuwland
Organist:  Hanneke Muntjewerf
Gastvrouw: Marijke van Harskamp
koffie wordt verzorgd door Magda Witte en Gonnie Smit
autovervoer :fam. van Zanten
Er is crèche en kindernevendienst

Kerkje Eenigenburg
10.30 uur Onderwegkerk

Zondag 14 juli 2019
Grote Kerk
9.30 uur Drs. G, Scholten, pastor NW Ziekenhuis Den Helder
1e collecte Kerk (pastoraat Schagen)
2e collecte  Diaconie
Ouderlingen: Paulien Knol en Corine Leijdekkers
Diakenen:Bote Nieuwland en Tineke Buis
Organist:  Caroline Schaap
Gastheer Henk van Zanten
koffie wordt verzorgd door Jos en Maria Vogelsang
autovervoer :fam. Nicolai
Er is crèche en kindernevendienst

Kerkje Eenigenburg
10.30 uur Onderwegkerk

Zondag 21 juli  2019
Grote Kerk
9.30 uur Ds A.J. van der Bom
1e collecte Kerk (onderhoud orgel)
2e collecte  Diaconie
Ouderlingen: Corine Leijdekkers en Arjan Plomp
Diakenen: Bote Nieuwland en Ger Dekker
Organist:  Hanneke Muntjewerf
Gastvrouw: Nel Dantuma
koffie wordt verzorgd door  Dick Broekem en Therese Coret
autovervoer :fam. van der Woude
Er is crèche en kindernevendienst

Kerkje Eenigenburg
10.30 uur Onderwegkerk

Zondag  28 juli 2019
Grote Kerk
9.30 uur Ds W. Nijkamp, Julianadorp
1e collecte Kerk (instandhouding gebouw)
2e collecte  Stichting Exodus
Ouderlingen: Arjan Plomp en Jan Prij
Diakenen: Ger Dekker en Wieb Koedijk
Organist: Hanneke Muntjewerf
Gastheer Jaap Schenk:
koffie wordt verzorgd door Gerrit en Jelly Leijnse
autovervoer :fam Voorbraak
Er is crèche en kindernevendienst

Kerkje Eenigenburg
10.30 uur Onderwegkerk

Zondag  4 augustus 2019
Kerk Schagerbrug
9.30 uur Ds H.R. Hummelen, Egmond Binnen
1e collecte Kerk (energiekosten)
2e collecte  Diaconie
Ouderlingen: Jan Prij en Annemarie Voorbraak
Diakenen: Wieb Koedijk en Heleen van Zanten
Organist:  Caroline Schaap
Gastvrouw :Marjolijn ten Cate
koffie wordt verzorgd door Gerda Mackenbach en Anneke van Dijk
autovervoer :fam. Schenk
Er is crèche en kindernevendienst

Kerkje Eenigenburg
10.30 uur Onderwegkerk

Zondag 11 augustus 2019
Grote Kerk
9.30 uur  Ds. A. Blokker, Callantsoog
1e collecte Kerk (pastoraat Schagen)
2e collecte  Kerk in Actie (Werelddiaconaat)
Ouderlingen: Annemarie Voorbraak en Gerda Heddes
Diakenen: Heleen van Zanten en Bote Nieuwland
Organist:  Sebastiaan Schippers
Gastvrouw: Ineke van der Woude
koffie wordt verzorgd door Elly van Venetien en Ineke Bakker
autovervoer :fam. de Visser
Er is crèche en kindernevendienst

Kerkje Eenigenburg
10.30 uur Onderwegkerk

Zondag  18 augustusw 2019
Grote Kerk
9.30 uur Ds P. van Ankeren, Wognum
1e collecte Kerk (pastoraat Schagen)
2e collecte  Birna: genoeg rijst voor iedere dag
Ouderlingen: Gerda Heddes en Paulien Knol
Diakenen: Bote Nieuwland en Tineke Buis
Lector:
Organist:  Caroline Schaap
Gastheer Dirk van de Plas
koffie wordt verzorgd door Janny de Visser en Annemarie Terlouw
autovervoer :fam. van Zanten
Er is crèche en kindernevendienst

Kerkje Eenigenburg
10.30 uur Onderwegkerk

Zondag   25 augustus 2019
Grote Kerk
9.30 uur Ds A.J. van der Bom
1e collecte Kerk (jeugdwerk Schagen)
2e collecte  Diaconie
Ouderlingen: Paulien Knol en Corine Leijdekkers
Diakenen: Tineke Buis en Ger Dekker
Organist:  Hans Stehouwer
Gastvrouw: Gerda Mackenbach
koffie wordt verzorgd door Lammie Nieuwland en Lies van Eijsden
autovervoer :fam. Nicolai
Er is crèche en kindernevendienst

Kerkje Eenigenburg
10.30 uur Onderwegkerk

Zondag  1 september 2019
Grote Kerk
9.30 uur Ds A.J. van der Bom en pastor Mw. L. Kooiman, startdienst kerkelijk werk
1e collecte Kerk (energiekosten)
2e collecte  Diaconie
Ouderlingen: Corine Leijdekkers en Arjan Plomp
Diakenen:Ger Dekker en Wieb Koedijk
Organist:  Hanneke Muntjewerf
Gastvrouw:Paulien Knol
koffie wordt verzorgd door Moniek van Vegten en Arjan Poley
autovervoer :fam. van der Woude
Er is crèche en kindernevendienst

Zondag  8 september 2019
Grote Kerk
9.30 uur Ds J.C. den Hertog, Alkmaar, Nationale Ziekendag
1e collecte: Kerk (onderhoud orgel)
2e collecte: Vrienden van Magnushof)
Ouderlingen: Arjan Plomp en Jan Prij
Diakenen: Wieb Koedijk en Heleen van Zanten
Organist:  Hanneke Muntjewerf
Gastheren: Rik Laernoes en Adriaan Rodenburg
koffie wordt verzorgd door Froukje Bosch en Gerda Bulens
autovervoer :fam Voorbraak
Er is crèche en kindernevendienst

Zondag  15 september 2019
Grote Kerk
9.30 uur Ds  A.J. van der Bom
1e collecte  Kerk (Energiekosten)
2e collecte  Kerk in actie Zending
Ouderlingen: Jan Prij en Trudy Tuinstra
Diakenen: Heleen van Zanten en Wieb Koedijk
Organist:  Hanneke Muntjewerf
Gastvrouw: Henny Vos
koffie wordt verzorgd door Willy Klein Entink en Anneke Visser
autovervoer :fam. Schenk
Er is crèche en kindernevendienst

Zondag  22 september 2019
RK St. Christoforuskerk
10.00 uur  Oecumenische dienst met o.a. Ds  A.J. van der Bom
Eén collecte nog vast te stellen
Organist:  Tjeerd van der Ploeg
autovervoer :fam. de Visser
Er is crèche en kindernevendienst

Zondag  29 september 2019
Grote Kerk
9.30 uur Drs. G, Scholten, pastor NW Ziekenhuis Den Helder
1e collecte Kerk (onderhoud orgel)
2e collecte Kerk in Actie Internationale Ouderendag
Ouderlingen:Trudy Tuinstra en Annemarie Voorbraak
Diakenen: Bote Nieuwland en Tineke Buis
Organist:  Jan Zwart
Gastvrouw: Anneke Visser
koffie wordt verzorgd door Tineke Dwarswaard en Coby Taal
autovervoer :fam. van Zanten
Er is crèche en kindernevendienst

Zondag 6 oktober 2019
Grote Kerk
9.30 uur Ds A.J. van der Bom, bevestiging ambtsdragers
1e collecte: Kerk (pastoraat Schagen)
2e collecte: Diaconie
Ouderlingen: Huib Wagenaar en Gerda Heddes
Diakenen: Tineke Buis en Ger Dekker
Organist:  Hanneke Muntjewerf
Gastvrouw: Marijke van Harskamp
koffie wordt verzorgd door Alie Prij en Ger Dekker
autovervoer :fam. Nicolai
Er is crèche en kindernevendienst

Zondag 13 oktober 2019
Grote Kerk
9.30 uur Ds P. Verhoeff, Alkmaar
Eén collecte  Werelddiakonaat
Ouderlingen: Gerda Heddes en Paulien Knol
Diakenen: Ger Dekker en Wieb Koedijk
Organist:  Jan Zwart
Gastheer Henk van Zanten
koffie wordt verzorgd door Nel Dantuma en Truus Folkertsma
autovervoer :fam. van der Woude
Er is crèche en kindernevendienst

Zondag 20 oktober 2019, Cantorijenzondag
Grote Kerk
9.30 uur Ds A.J. van der Bom, m.m.v. de Cantorijen van Heerhugowaard, Julianadorp en Schagen
1e Collecte Kerk (onderhoud orgel)
2e Collecte Dorcas
Ouderlingen: Paulien Knol en Arjan Plomp
Diakenen: Wieb Koedijk en Heleen van Zanten
Organist:  Hanneke Muntjewerf
Gastvrouw: Nel Dantuma
koffie wordt verzorgd door Magda Witte en Gonnie Smit
autovervoer :fam Voorbraak
Er is crèche en kindernevendienst

Kerkje Eenigenburg
10.30 uur: pastor Mw. L. Kooiman
Eén collecte: kerkje Eenigenburg
Ouderling: Huib Wagenaar

Zondag 27 oktober 2019
Grote Kerk
10.00 uur Drs G. Scholten, pastor NW Ziekenhuisgroep, Den Helder
1e collecte Kerk (pastoraat Schagen)
2e collecte  Diaconie
Ouderlingen: Arjan Plomp en Corine Leijdekkers
Diakenen:  Hellen van Zanten en Tineke Buis
Organist:  Caroline Schaap
Gastheer Jaap Schenk
koffie wordt verzorgd door Jos en Maria Vogelsang
autovervoer :fam. Schenk
Er is crèche en kindernevendienst

Zondag 3 november 2019
Grote Kerk
10.00 uur Ds  A.J. van der Bom, Heilig Avonmaal, themadienst oogst?
1e collecte: Kerk (energiekosten)
2e collecte: Najaarszending
Ouderlingen: Corine Leijdekkers en Jan Prij
Diakenen: Bote Nieuwland en Tineke Buis
Organist:  Hanneke Muntjewerf
Gastvrouw: Marjolijn ten Cate
koffie wordt verzorgd door Dick Broekema en Therese Coret
autovervoer :fam. de Visser
Er is crèche en kindernevendienst

Zondag 10 november 2019
Grote Kerk
10.00 uur  Ds. J.C. den Hertog, Alkmaar
1e collecte: Kerk (pastoraat Schagen)
2e collecte: Dorpskerken
Ouderlingen: Jan Prij en Trudy Tuinstra
Diakenen: Bote Nieuwland en Ger Dekker
Organist:  Hanneke Muntjewerf
Gastvrouw: Ineke van der Woude
koffie wordt verzorgd door Gerrit en Jelly Leijnse
autovervoer :
Er is crèche en kindernevendienst

Zondag 17 november 2019
Grote Kerk
10.00 uur Ds  A.D. Walsma, Amersfoort
1e collecte: Kerk (pastoraat Schagen)
2e collecte: Diaconie
Ouderlingen: Annemarie Voorbraak en Gerda Heddes
Diakenen: Ger Dekker en Wieb Koedijk
Organist:  Hans Stehouwer
Gastheer Dirk van der Plas
koffie wordt verzorgd door Gerda Mackenbach en Anneke van Dijk
autovervoer :
Er is crèche en kindernevendienst

Kerkje Eenigenburg
10.30 uur Lekendienst
ouderling: Trudy Tuinstra
organist: Johan Tuinstra

Zondag 24 november 2019, Eeuwigheidszondag
Grote Kerk
10.00 uur Ds  A.J. van der Bom en pastor Mw. L. Kooiman, m.m.v. de Cantorij
1e collecte: pastoraat Schagen
2e collecte: Voedselbank Kop van Noord Holland
Ouderling :Gerda Heddes en Paulien Knol
Diakenen: Wieb Koedijk en Heleen van Zanten
Organist:  Hanneke Muntjewerf
Gastvrouw: Gerda Mackenbach
koffie wordt verzorgd door Elly van Venetien  en Ineke Bakker
autovervoer :
Er is crèche en kindernevendienst

Zondag 1 december 2019, 1e Advent
Grote Kerk
10.00 uur Ds  A.J. van der Bom
1e collecte: Kerk (energiekosten)
2e collecte: Missionair werk
Ouderlingen: Paulien Knol en Corine Leijdekkers
Diakenen: Heleen van Zanten en Bote Nieuwland
Organist:  Hanneke Muntjewerf
Gastvrouw: Paulien Knol
koffie wordt verzorgd door Janny de Visser en Annemarie Terlouw
autovervoer :
Er is crèche en kindernevendienst

Zondag  8 december 2019, 2e Advent
Grote Kerk
10.00 uur Pastor Mw. L. Kooiman
1e collecte: Kerk (pastoraat Schagen)
2e collecte: Pastoraat
Ouderlingen: Corine Leijdekkers en Arjan Plomp
Diakenen :Bote Nieuwland en Tineke Buis
Organist:  Jan Zwart
Gastheren Rik Laernoes en Adriaan Rodenburg
koffie wordt verzorgd door Lammie Nieuwland en Lies van Eijsden
autovervoer :
Er is crèche en kindernevendienst

Zondag  15 december 2019, 3e Advent
Grote Kerk
10.00 uur Drs. G. Scholten, pastor NW Ziekenhuisgroep Den Helder
1e collecte: Kerk (onderhoud orgel)
2e collecte: Diaconie
Ouderlingen: Arjan Plomp en Jan Prij
Diakenen: Tineke Buis en Ger Dekker
Organist: Hanneke Muntjewerf
Gastvrouw:Henny Vos
koffie wordt verzorgd door Moniek van Vegten en Arjan Poley
autovervoer :
Er is crèche en kindernevendienst

Donderdag 19 december 2019
Caegstate
19.30 uur Pastor Mw. L. Kooiman, Kerstfeestviering Caegstate
Ouderling: Jan Prij

Zondag  22 december 2019, 4e Advent

Grote Kerk
10.00 uur Ds. A.J. van der Bom
1e collecte: Kerk (instandhouding van het gebouw)
2e collecte: Diaconie
Ouderlingen: Trudy Tuinstra en Annemarie Voorbraak
Diakenen:Ger Dekker en Tineke Buis
Organist:  Caroline Schaap
Gastvrouw: Anneke Visser
koffie wordt verzorgd door Frouke Bosch en Gerda Bulens
autovervoer :
Er is crèche en kindernevendienst

Dinsdag  24 december 2019, Kerstavond
Grote Kerk
22.00 uur Ds. A.J. van der Bom, m.m.v. het kerstkoor
Eén collectie: Kinderen in de knel
Ouderlingen: Annemarie Voorbraak en Gerda Heddes
Diakenen: Wieb Koedijk en Heleen van Zanten
Organist:  Hanneke Muntjewerf
Gastheer Wim Voorbraak
koffie wordt verzorgd door
autovervoer :
Er is crèche en kindernevendienst

Woensdag 25 december 2019, 1e Kerstdag
Grote Kerk
10.00 uur Pastor Mw. L. Kooiman
Eén collecte, doel nog nader vast te stellen
2e collecte: Diaconie
Ouderlingen: Gerda Heddes en Paulien Knol
Diakenen: Wieb Koedijk en Heleen van Zanten
Organist: Hanneke Muntjewerf
Gastvrouw: Marijke van Hardkamp
koffie wordt verzorgd door Willy Klein Entink en Anneke Visser
autovervoer :
Er is crèche en kindernevendienst

Kerkje Eenigenburg
10.30 uur  Ds. K.H. Ubels, hoofd krijgsmacht predikant, m.m.v.
Organist Johan Tuinstra

Zondag  29 december 2019
Grote Kerk
10.00 uur Ds. A.J. van der Bom
1e collecte: Kerk (onderhoud orgel)
2e collecte: Diaconie
Ouderlingen: Paulien Knol en Corine Leijdekkers
Diakenen: Bote Nieuwland en Tineke Buis
Organist:  Hanneke Muntjewerf
Gastheer Henk van Zanten
koffie wordt verzorgd door Tineke Dwarswaard en Coby Taal
autovervoer :
Er is crèche en kindernevendienst

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.