Rooster Kerkdiensten

5 februari 2023
Grote Kerk,

10.00 uur  Drs. G.Scholten, pastor NW ziekenhuis  Den Helder
Eén collecte voor het Werelddiaconaat
Ouderlingen: Gerda Heddes en Jan Prij
Diakenen:  Wieb Koedijk en Heleen van Zanten
Koster:
Organist: Ronald v.d. Veen
Er is crèche, Kindernevendienst en Tienerdienst

12 februari 2023
Grote Kerk, Heilig Avondmaal met medewerking cantorij

10.00 uur  Ds A.J. v.d. Bom
1e collecte:  Kerk (pastoraat)
2e collecte:  Diaconie, Kerk in Actie
Ouderlingen: Jan Prij en Gerda Heddes
Diakenen: Heleen van Zanten en Bote Nieuwland
Koster:
Organist: Sebastiaan Schippers
Er is crèche en Kindernevendienst

19 februari 2023
Grote Kerk,

10.00 uur  Mw. Ds.W. Roobol, Nieuwe Niedorp
1e collecte:  Kerk (Energiekosten)
2e collecte:  Diaconie
Ouderlingen: Arjan Plomp en Paulien Knol
Diakenen: Bote Nieuwland en Ger Dekker
Koster:
Organist: Hanneke Muntjewerf
Er is crèche, Kindernevendienst en Tienerdienst

Kerkje Eenigenburg
10.30 uur pastor Mw. L.J. Kooiman, Tussen Kerk en kunst
Ouderling Trudy Tuinstra
Organist

26 februari 2023, eerste zondag Veertigdagentijd – themadienst mmv Kees Posthumus
Grote Kerk,

10.00 uur  Ds. A.J. v.d. Bom
1e collecte:  Kerk – kosten van de kerkdienst
2e collecte:  Diaconie
Ouderlingen: Paulien Knol en Corine Leijdekkers
Diakenen:  Ger Dekker en Wieb Koedijk
Koster:
Organist: Caroline Schaap
Er is crèche en Kindernevendienst

5 maart 2023, tweede zondag Veertigdagentijd
Grote Kerk,

10.00 uur  Ds G. Rinsma,
1e collecte:  Kerk (energie)
2e collecte:  Diaconie (Kerk in Actie, voorjaarszending)
Ouderlingen: Corine Leijdekkers en Trudy Tuinstra
Diakenen:  Wieb Koedijk en Heleen van Zanten
Koster:
Organist: Ronald van Veen
Er is crèche, Kindernevendienst en Tienerdienst

12 maart 2023, derde zondag Veertigdagentijd, zondag na biddag voor gewas en Arbeid
Grote Kerk,

10.00 uur  Ds A.J. van der Bom
1e collecte:  Kerk (instandhouding gebouw)
2e collecte:  Diaconie
Ouderlingen: Arjan Plomp en Jan Prij
Diakenen: Heleen van Zanten en Bote Nieuwland
Koster:
Organist: Sebastiaan Schippers
Er is crèche en Kindernevendienst

19 maart 2023, vierde zondag Veertigdagentijd
Grote Kerk,

10.00 uur  Pastor Mw. L.J. Kooiman
1e collecte:  Kerk (Pastoraat)
2e collecte:  Diaconie (Protestantse Kerk: Missionair werk)
Ouderlingen: Jan Prij en Gerda Heddes l
Diakenen: Bote Nieuwland en Ger Dekker
Koster:
Organist: Hanneke Muntjewerf
Er is crèche, Kindernevendienst en Tienerdienst

Kerkje Eenigenburg
10.30 uur nog niet bekend, lekendienst
Ouderling Trudy Tuinstra
Organist

26 maart 2023, vijfde zondag Veertigdagentijd, aanvang 9.30u ivm zomertijd
Grote Kerk,

9.30 uur  Ds  A.J. v.d. Bom
1e collecte:  Kerk (instandhouding gebouw)
2e collecte:  Diaconie (Kerk in Actie)
Ouderlingen: Gerda Heddes en Jan Mechielsen
Diakenen:  Ger Dekker en Wieb Koedijk
Koster:
Organist: Caroline Schaap
Er is crèche en Kindernevendienst

2 april 2023, Palmpasen
Grote Kerk,

9.30 uur  Dhr. J. Prij jr.
1e collecte:  Kerk (Onderhoud orgel)
2e collecte:  Diaconie
Ouderlingen: Trudy Tuinstra en Paulien Knol
Diakenen: Wieb Koedijk en Heleen van Zanten
Koster:
Organist: Ronald van der Veen
Er is crèche, Kindernevendienst en Tienerdienst

6 april 2023, Witte donderdag, Heilig avondmaal
Grote Kerk,
19.30 uur  Ds. A.J. v.d. Bom
geen collecten
Ouderlingen: Paulien Knol en Corine Leijdekkers
Diakenen: Heleen van Zanten en Bote Nieuwland
Koster:
Organist: Hanneke Muntjewerf

7 april 2023, Goed Vrijdag
Grote Kerk, met medewerking cantorij

19.30 uur  Ds A.J. van der Bom
geen collecten.
Ouderling: Arjan Plomp
Diaken:  Bote Nieuwland
Koster:
Organist: Hanneke Muntjewerf

9 april 2023, 1e Paasdag – aanvangstijd kan wijzigen, zie mededelingen/kerkblad
Grote Kerk, met medewerking cantorij

9.30 uur  ds. A.J. van der Bom
1e collecte :Paascollecte
2e collecte Paascollecte Kerk in Actie
Ouderlingen: Arjan Plomp en Jan Prij
Diakenen:  Ger Dekker en Wieb Koedijk
Koster:
Organist: Caroline Schaap

Kerkje Eenigenburg, 1e Paasdag
10.30 uur Mw. Ds. W. Roobol, Nieuwe Niedorp
Ouderling: Trudy Tuinstra
Organist: Peter Rynja

16 april 2023
Grote Kerk,

9.30 uur  Drs. G. Scholten, pastor NW-Ziekenhuis, Den Helder
1e collecte:  Kerk (pastoraat)
2e collecte:  Diaconie
Ouderlingen: Jan Prij en Jan Mechielsen
Diakenen: Wieb Koedijk en Heleen van Zanten
Koster:
Organist: Hanneke Muntjewerf

23 april 2023,
Grote Kerk,

9.30 uur  Ds. A.J. v.d. Bom
1e collecte:  Kerk (instandhouding gebouw)
2e collecte:  Diaconie
Ouderlingen:  Trudy Tuinstra en Gerda Heddes
Diakenen: Heleen van Zanten en Bote Nieuwland
Organist: Hans Stehouwer

30 april 2023,
Grote Kerk,

9.30 uur  Ds. J. Batenburg uit Hoogeveen
1e collecte:  Kerk (pastoraat)
2e collecte:  Amnesty Schagen
Ouderlingen:  Gerda Heddes en Paulien Knol
Diakenen:  Bote Nieuwland en Ger Dekker
Organist: Hanneke Muntjewerf

7 mei 2023,
Grote Kerk,

9.30 uur  Mw. Pastor J. van Steen
1e collecte:  Kerk, onderhoud orgel/piano
2e collecte:  Diaconie
Ouderlingen: Paulien Knol en Corine Leijdekkers
Diakenen:  Ger Dekker en Wieb Koedijk
Organist: Ronald v.d. Veen

14 mei 2023,
Grote Kerk,

9.30 uur  Ds. A.J. v.d. Bom
1e collecte:  Kerk, pastoraat
2e collecte:  Stichting Schagen Roemenië
Ouderlingen: Corine Leijdekkers en  Arjan Plomp
Diakenen: Wieb Koedijk en Heleen van Zanten
Organist: Hanneke Muntjewef

21 mei 2023,
Grote Kerk,

9.30 uur  Drs. G. Scholten, pastor NW ziekenhuis Den Helder
1e collecte:  Kerk, instandhouding gebouw
2e collecte:  Diaconie
Ouderlingen:  Arjan Plomp en Jan Prij
Diakenen: Heleen van Zanten en Bote Nieuwland
Organist: Caroline Schaap

Kerkje Eenigenburg
10.30 uur Lekendienst
Ouderling Trudy Tuinstra
Organist:

28 mei 2023, 1e Pinksterdag
Grote Kerk, met medewerking cantorij

9.30 uur  Ds. A.J. v.d. Bom
1e collecte:  Kerk, pastoraat
2e collecte:  Pinkstercollecte Kerk in Actie
Ouderlingen: Jan Prij en Jan Mechielsen
Diakenen:  Bote Nieuwland en Ger Dekker
Organist: Hanneke Muntjewerf

4 juni  2023
Grote Kerk,

9.30 uur  Mw. pastor L.J. Kooiman, Enkhuizen
1e collecte:  Kerk, pastoraat
2e collecte:  Diaconie (nieuw project in buitenland)
Ouderlingen:  Trudy Tuinstra en Gerda Heddes
Diakenen:  Ger Dekker en Wieb Koedijk
Organist: Hanneke Muntjewerf

11 juni 2023,
Grote Kerk,

9.30 uur  Ds. A.J. v.d. Bom
1e collecte:  Kerk, instandhouding gebouw
2e collecte:  Diaconie
Ouderlingen:  Gerda Heddes en Paulien Knol
Diakenen: Wieb Koedijk en Heleen van Zanten
Organist: Hanneke Muntjewerf

18 juni 2023,
Grote Kerk,

9.30 uur  Ds. A.J. v.d. Bom
1e collecte:  Kerk, pastoraat
2e collecte: Kerk in Actie
Ouderlingen:  Paulien Knol en Corine Leijdekkers
Diakenen: Heleen van Zanten en Bote Nieuwland
Organist; Sebastian Schippers

Kerkje Eenigenburg
10.30 uur nog niet bekend, lekendienst
Ouderling Trudy Tuinstra
Organist:

25 juni 2023, Veteranendienst
Grote Kerk,

9.30 uur  pastor R. Voorn, geestelijk verzorger Koninklijke Marine
Eén collecte:  PIT Pro Rege
Ouderlingen:  Corine Leijdekkers en Arjan Plomp
Diakenen:  Bote Nieuwland en Ger Dekker
Organist: Jan Zwart

2 juli 2023,
Grote Kerk, Heilig avondmaal

9.30 uur  Ds. A.J. v.d. Bom
1e collecte: Kerk, instandhouding gebouw
2e collecte:  Diaconie
Ouderlingen:  Arjan Plomp en Jan Prij
Diakenen: Ger Dekker en Wieb Koedijk
Organist: Ronald v.d. Veen

9 juli 2023,
Grote Kerk,

9.30 uur  Ds.P. Verhoeff, Alkmaar, classispredikant
1e collecte:  Kerk, pastoraat
2e collecte: Kerk in Actie
Ouderlingen:  Jan Prij en Gerda Heddes
Diakenen: Wieb Koedijk en Heleen van Zanten
Organist: Sebastiaan Schippers

Kerkje Eenigenburg. Onderwegkerk
10.30 uur
Ouderling Trudy Tuinstra
Organist:

16 juli 2023,
Grote Kerk,

9.30 uur  Ds. A.J. v.d. Bom
1e collecte:  Kerk, onderhoud orgel/piano
2e collecte:  Stichting Exodus
Ouderlingen:  Gerda Heddes en Paulien Knol
Diakenen: Heleen van Zanten en Bote Nieuwland
Organist: Caroline Schaap

Kerkje Eenigenburg. Onderwegkerk
10.30 uur
Ouderling Trudy Tuinstra
Organist:: Jacob Stam

23 juli 2023,
Grote Kerk,

9.30 uur  Mevr. Ds. W. Huizing, Texel
1e collecte:  Kerk, pastoraat
2e collecte:  Diaconie
Ouderlingen: Paulien Knol en  Arjan Plomp
Diakenen: Bote Nieuwland en Ger Dekker
Organist: Hanneke Muntjewerf

Kerkje Eenigenburg. Onderwegkerk
10.30 uur:
Ouderling Trudy Tuinstra
Organist:

30 juli 2023,
Grote Kerk,

9.30 uur  Drs. G. Scholten, pastor NW ziekenhuis Den Helder
1e collecte:  Kerk, onderhoud orgel/piano
2e collecte:  Diaconie
Ouderlingen:  Arjan Plomp en Corine Leijdekkers
Diakenen:  Ger Dekker en Wieb Koedijk
Organist: Hanneke Muntjewerf

Kerkje Eenigenburg. Onderwegkerk
10.30 uur: Jan Komen
Ouderling Trudy Tuinstra
Muzikale begeleiding: Annelies Komen

6 augustus 2023,
Grote Kerk,

9.30 uur  Ds. H. Hummelen, Egmond Binnen
1e collecte:  Kerk, pastoraat
2e collecte:  Diaconie
Ouderlingen:  Corine Leijdekkers en Jan Prij
Diakenen: Wieb Koedijk en Heleen van Zanten
Organist: Hanneke Muntjewerf

Kerkje Eenigenburg. Onderwegkerk
10.30 uur
Ouderling Trudy Tuinstra
Organist: Jacob Stam

13 augustus 2023,
Grote Kerk,

9.30 uur  Mw. Ds. A. Groenendijk, pastor NWZ Alkmaar
1e collecte:  Kerk onderhoud orgel/piano
2e collecte:  Kerk in Actie: zomerzending
Ouderlingen:  Jan Prij en Gerda Heddes
Diakenen:   Heleen van Zanten en Bote Nieuwland
Organist: Sebastiaan Schippers

Kerkje Eenigenburg. Onderwegkerk
10.30 uur
Ouderling Trudy Tuinstra
Organist:: Peter Rynja

20 augustus 2023,
Grote Kerk,

9.30 uur  Mw. Ds. W. Roobol
1e collecte:  Kerk, instandhouding gebouw
2e collecte:  Diaconie
Ouderlingen:  Gerda Heddes en Paulien Knol
Diakenen:  Bote Nieuwland en Ger Dekker
Organist: Hanneke Muntjewerf

Kerkje Eenigenburg. Onderwegkerk
10.30 uur
Ouderling Trudy Tuinstra
Organist:

27 augustus 2023,
Grote Kerk,

9.30 uur  Ds. A.J. v.d. Bom
1e collecte:  Kerk, pastoraat
2e collecte:  Diaconie
Ouderlingen:  Paulien Knol en Corine Leijdekkers
Diakenen: Ger Dekker en Wieb Koedijk
Organist: Caroline Schaap

Kerkje Eenigenburg. Onderwegkerk
10.30 uur
Ouderling Trudy Tuinstra
Organist: Peter Rynja

3 september 2023, Startzondag
Grote Kerk,

9.30 uur Ds. A.J. v.d. Bom
1e collecte:  Kerk, Jeugd
2e collecte: Diaconie, Kerk in Actie
Ouderlingen: Corine Leijdekkers Arjan Plomp
Diakenen: Wieb Koedijk en Heleen van Zanten
Organist: Hanneke Muntjewerf

10 september 2023, Ziekenzondag
Grote Kerk,

9.30 uur  Drs. J.J. Boon, Den Burg (Texel)
1e collecte: Kerk, onderhoud orgel/piano
2e collecte:  Diaconie, Protestantse Kerk
Ouderlingen:  Arjan Plomp en Jan Prij
Diakenen:  Heleen van Zanten en Bote Nieuwland
Organist: Sebastiaan Schippers

17 september 2023, Vredesweek – viering Heilig Avondmaal
Grote Kerk,

9.30 uur  Ds. Arie Jan v.d. Bom
1e collecte: Kerk, pastoraat
2e collecte:  Diaconie
Ouderlingen:  Jan Prij en Trudy Tuinstra
Diakenen: Bote Nieuwland en Ger Dekker
Organist: Hanneke Muntjewerf

24 september 2023, Vredesweek
Grote Kerk,

9.30 uur  Drs. G. Scholten, pastor NW ziekenhuis Den Helder
1e collecte: Kerk, onderhoud gebouw
2e collecte: Diaconie, Kerk in Actie, zending
Ouderlingen:  Trudy Tuinstra en Jan Mechielsen
Diakenen:  Ger Dekker en Wieb Koedijk
Organist: Caroline Schaap

1 oktober 2023,
Grote Kerk,

9.30 uur  Ds. A.J. v.d. Bom
1e collecte: Kerk, pastoraat
2e collecte:  Diaconie, nieuw project buitenland
Ouderlingen:  Gerda Heddes en Jan Mechielsen
Diakenen: Wieb Koedijk en Heleen van Zanten
Organist: Ronald v.d. Veen

8 oktober 2023,
Grote Kerk,

9.30 uur  mw. Ds. A. Walsma, Amersfoort
1e collecte: Kerk, onderhoud orgel/piano
2e collecte:  Dorcas
Ouderlingen:  Gerda Heddes en Paulien Knol
Diakenen:  Heleen van Zanten en Bote Nieuwland
Organist: Sebastiaan Schippers

15 oktober 2023, (her)bevestiging ambtsdragers
Grote Kerk, met medewerking cantorij

9.30 uur  Ds. A.J. v.d. Bom
1e collecte: Kerk, pastoraat
2e collecte:  Kerk in Actie
Ouderlingen: Paulien Knol en Corine Leijdekkers
Diakenen:   Bote Nieuwland en Ger Dekker
Organist: Hanneke Muntjewerf

Kerkje Eenigenburg Kerk en kunst
10.30 uur Mevr. Pastor L.J. Kooiman
Ouderling Trudy Tuinstra
Organist:

22 oktober 2023,
Grote Kerk,

9.30 uur  Mw. Ds. W. Roobol, Nieuwe Niedorp
1e collecte: Kerk, pastoraat
2e collecte:  Diaconie
Ouderlingen:  Corine Leijdekkers en Arjan Plomp
Diakenen:  Ger Dekker en Wieb Koedijk
Organist: Hanneke Muntjewerf

29 oktober 2023, aanvangstijd 10.00u ivm wintertijd
Grote Kerk,

10.00 uur: Dhr. Erik Jan Tillema, Schagerbrug
1e collecte: Kerk, energiekosten
2e collecte: Voedselbank Kop van Noord Holland
Ouderlingen: Arjan Plomp en Jan Prij
Diakenen:  Wieb Koedijk en Heleen van Zanten
Organist: Ronald v.d. Veen

5 november 2023, zondag na dankdag, viering Heilig Avondmaal
Grote Kerk,

10.00 uur  Ds. A.J. v.d. Bom,
1e collecte: Kerk, instandhouding gebouw
2e collecte:  Kerk in Actie, najaarszending
Ouderlingen:  Jan Prij en Jan Mechielsen
Diakenen: Heleen van Zanten en Bote Nieuwland
Organist: Hanneke Muntjewerf

12 november 2023,
Grote Kerk,

10.00 uur  Drs. G. Scholten, pastor NW ziekenhuis, Den Helder
1e collecte: Kerk, pastoraat
2e collecte:  Kerk in Actie
Ouderlingen:  Trudy Tuinstra en  Gerda Heddes
Diakenen:  Bote Nieuwland en Ger Dekker
Organist: Sebastiaan Schippers

19 november 2023,
Grote Kerk,

10.00 uur  Dhr. J. Prij jr., Rotterdam
1e collecte: Kerk, onderhoud orgel/piano
2e collecte:  Pastoraat
Ouderlingen:  Gerda Heddes en Paulien Knol
Diakenen:  Ger Dekker en Wieb Koedijk
Organist: Caroline Schaap

Kerkje Eenigenburg, Tussen Kerk en Kunst
10.30 uur Ds. A.J. v.d. Bom
Ouderling Trudy Tuinstra
Organist:

26 november 2023,
Grote Kerk,  Eeuwigheidszondag, met medewerking cantorij

10.00 uur  Ds. A.J. v.d. Bom
1e collecte: Kerk, pastoraat
2e collecte: Diaconie
Ouderlingen:  Paulien Knol en Corine Leijdekkers
Diakenen: Wieb Koedijk en Heleen van Zanten
Organist: Hanneke Muntjewerf

3 december 2023, 1e advent
Grote Kerk,

10.00 uur  Ds. A.J. v.d. Bom,
1e collecte: Kerk, energie kosten
2e collecte: Adventscollecte, Kerk in Actie
Ouderlingen:  Corine Leijdekkers en Arjan Plomp
Diakenen:  Heleen van Zanten en Bote Nieuwland
Organist: Ronald v.d. Veen

10 december 2023, 2e advent
Grote Kerk,

10.00 uur  Mw. Ds. W. van Rijn, Halfweg
1e collecte: Kerk, instandhouding gebouw
2e collecte:  Kinderen in de knel
Ouderlingen:  Arjan Plomp en Jan Prij
Diakenen: Bote Nieuwland en Ger Dekker
Organist: Hanneke Muntjewerf

17 december 2023, 3e advent
Grote Kerk,

10.00 uur  Ds. A.J. v.d. Bom
1e collecte: Kerk, pastoraat
2e collecte:  Diaconie
Ouderlingen:  Jan Prij en Gerda Heddes
Diakenen:   Ger Dekker en Wieb Koedijk
Organist: Caroline Schaap

24 december 2023, 4e advent
Grote Kerk,

10.00 uur  Pastor L.J. Kooiman, Enkhuizen
1e collecte: Kerk, energiekosten
2e collecte: Diaconie, Adventscollecte Kerk in Actie
Ouderlingen:  Gerda Heddes en Paulien Knol
Diakenen:  Wieb Koedijk en Heleen van Zanten
Organist: Hanneke Muntjewerf

24 december 2023,
Grote Kerk, Kerstnacht

22.00 uur  Ds. A.J. v.d. Bom
Eén collecte: doel nog nader te bepalen
Ouderlingen:  Corine Leijdekkers en Arjan Plomp
Diakenen:  Bote Nieuwland en Ger Dekker
Organist: Hanneke Muntjewerf

25 december 2023, 1e kerstdag
Grote Kerk,

10.00 uur  Drs. G. Scholten, pastor NW-Ziekenhuis Den Helder
1e collecte:  Kerk Pastoraat
2e collecte:  Diaconie
Ouderlingen:  Jan Prij en Paulien Knol
Diakenen:  Wieb Koedijk en Heleen van Zanten
Organist: Hanneke Muntjewerf

Kerkje Eenigenburg, 1e kerstdag
10.30 uur nog geen voorganger , m.m.v. Eenigerburger kerstkoor
1 collecte:
Ouderling Trudy Tuinstra
Organist:

31 december 2023, Oudejaarsdag
Grote Kerk, 

10.00 uur Ds. A.J. v.d. Bom
1e collecte: Kerk, onderhoud orgel/piano
2e collecte: Diaconie
Ouderlingen:  Gerda Heddes  Jan Mechielsen
Diakenen:  Bote Nieuwland en Ger Dekker
Organist: Ronald van der Veen